739 631 926jihlamax@jihlamax.czfacebook
 

Kategorie


Design

V Jihlamaxu nabízíme služby bytového designéra, který Vám pomůže s řešením jak celého interiéru, tak i pouze jeho částí. Náš designér nabídne více variant řešení prostoru, stylu, materiálu i barev. Právě na bytový design se v posledních letech klade největší důraz. Náš bytový designér zajistí zaměření a konzultaci, kterou provádíme na místě a následně zpracuje grafický návrh. Projektujeme interiéry jak v jednoduchých a rychlých grafických programech, tak i v náročnější 3D podobě. Pokud už je Vaše představa o vysněném interiéru jasná, jen ji potřebuje z papíru či hlavy dostat do počítače do 3D podoby, potom je pro Vás vhodná tzv. vizualizace.  Do vizualizace designér nevkládá svoje invence, jen převede Vaše nápady do kompaktního návrhu a může poradit s realizací.

Co můžete od bytového designéra očekávat

Profesionální přístup a především někoho, kdo vyslechne Vaše přání a potřeby, které na základě svých zkušeností přizpůsobí Vašemu prostoru. Designer vytvoří návrh interiéru tak, aby byl jak funkční, praktický a pohodlný, tak i estetický a hlavně, aby se hodil k Vašemu povahovému a životnímu naturelu – prostě „na míru“. Náš designér při návrhu vychází samozřejmě také z Vašich finančních představ a možností.

 
Jihlamax nabízí svým zákazníkům několik různých variant, jak designérské služby využít. Základem je osobní bezplatná schůzka s designérem v naší kamenné provozovně, kde se od Vás dozví Vaše požadavky a představy, které sjednotí s funkčností a praktičností. Po dalších schůzkách, při nichž s Vámi bude řešit materiály, dekory a barevné sladění, Vám vytvoří přesnou 3D vizualizaci ušitou přímo na míru tak, aby splňovala všechna Vaše očekávání. 

Nabízíme však i schůzky přímo u Vás doma, které jsou pohodlnější, a designér rovnou vidí prostor, se kterým má pracovat. V naší nabídce naleznete také několik druhů designových návrhů, které se od sebe liší jak grafickým zpracováním (2D, 3D), tak i propracovaností návrhů (detaily, dekorace, materiály). Vše je samozřejmě o tom, kolik času s Vámi na schůzce i nad samotným návrhem designér může strávit. Dle Vašeho zájmu i dle Vašich finančních možností nabízíme několik „schůzkových balíčků“ dle Vaší náročnosti. Věříme, že s naší nabídkou uspokojíme každého zákazníka.

 
Přeje si Vaše manželka, maminka, babička novou kuchyň? Nevíte, co jí darovat k Vánocům či narozeninám? Kupte jí vlastního designéra, který za ní přijede až domů a vše s ní detailně naplánuje! Zvažujete s rodinou přeměnu domácnosti? Nevíte, jak naplánovat rozvody, kde udělat zásuvky a jak se dětem do pokojíčku vejdou skříně? Kupte si svého designéra, který Vám se všemi záludnostmi pomůže a poradí s celkovou přestavbou za rozumnou cenu!

Pokud si nevíte rady či potřebujete poradit, co by pro Vás bylo nejlepší, neváhejte nás kontaktovat e-mailem jihlamax@jihlamax.cz nebo na našem telefonním čísle 739 631 026.